fbpx

O FitoSpa

Drodzy Klienci, 

Dokładnie 3 lata temu w sprzedaży pojawiły się kosmetyki Fito SPA – pierwsze polskie, w pełni naturalne produkty, bazujące na oleju z rokitnika. To był dla nas bardzo emocjonujący moment! 

Od lat bardzo aktywnie działamy w branży SPA & Wellness. Wielokrotnie mieliśmy okazję obserwować, jak w obecnych, zabieganych czasach dbacie o swoje włosy i ciało. Jakich produktów używacie, z jakich zabiegów korzystacie i najważniejsze – jakie to przynosi efekty. Okazało się, że branża nie zaspokaja potrzeb wszystkich. Na rynku brakuje naturalnych kosmetyków odpowiednich do pielęgnacji całej rodziny. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebie i połączyć pasję z wiedzą. Stworzyć luksusowe, bardzo dobrej jakości kosmetyki, które sprawią, że codzienna pielęgnacja wreszcie będzie przynosić pożądane efekty. To – jak wiecie – już się udało!

Image

100% rokitnika po raz 1. na polskim rynku

Kluczem do sukcesu okazała się Natura. Stworzyliśmy 1. w Polsce, naturalną linię kosmetyków na bazie drogocennego owocu rokitnika. Jego właściwości lecznicze i pielęgnacyjne znane są od wieków, ale w momencie, kiedy powstawała nasza marka, mało kto doceniał jego możliwości. Dzisiaj, po 3-letniej obecności Fito SPA na rynku kosmetycznym rokitnik znowu stał się popularny.

Nowa, lepsza linia kosmetyków Fito SPA!

Jesteśmy z tego dumni, ale nie spoczęliśmy na laurach. Wiemy, że możemy zrobić dla zdrowia i urody jeszcze więcej. Zgodnie z naszym motto – jakość bez kompromisów – ulepszyliśmy więc nasze kosmetyki. Teraz są jeszcze bardziej przyjazne, zarówno dla ciała, jak i dla środowiska.

Image

Co wyróżnia nowości Fito SPA?

  • Mamy 100% naturalnych składników aktywnych!
  • 0% szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, perfum, alkoholu, PEG i SLS.
  • Do stworzenia kosmetyków wykorzystaliśmy nie 1, a aż 2 wiodące, wyjątkowo bogate oleje z roślin! To znany Wam doskonale olej z rokitnika syberyjskiego i innowacja w Fito SPA – olej z nasion polskich marchwi. Takie połączenie umożliwiło nam stworzenie kosmetyku, który działa jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej niż jego prekursor!
  • Kompozycje zapachowe zastąpiliśmy w 100% naturalnymi olejami eterycznymi z werbeny egzotycznej i trawy cytrynowej.
  • Pojemniki, w których znajdują się kosmetyki, są wykonane ze szkła. Jest ono całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie ma najmniejszego ryzyka, że do kosmetyków dostaną się jakiekolwiek nieprzyjazne dla zdrowia składniki.
  • Dbamy o środowisko. Pudełka produktów nadają się do recyklingu i zostały wykonane z proekologicznych materiałów, pochodzących z lasów certyfikowanych w systemie FSC.
  • Kosmetyki są wegańskie. Nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.
  • Produkty są wolne od GMO – olejów z roślin genetycznie modyfikowanych.

Mamy 100% naturalnych składników aktywnych!

0% szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, perfum, alkoholu, PEG i SLS.

Do stworzenia kosmetyków wykorzystaliśmy nie 1, a aż 2 wiodące, wyjątkowo bogate oleje z roślin! To znany Wam doskonale olej z rokitnika syberyjskiego i innowacja w Fito SPA – olej z nasion polskich marchwi. Takie połączenie umożliwiło nam stworzenie kosmetyku, który działa jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej niż jego prekursor!

Kompozycje zapachowe zastąpiliśmy w 100% naturalnymi olejami eterycznymi z werbeny egzotycznej i trawy cytrynowej.

Pojemniki, w których znajdują się kosmetyki, są wykonane ze szkła. Jest ono całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie ma najmniejszego ryzyka, że do kosmetyków dostaną się jakiekolwiek nieprzyjazne dla zdrowia składniki.

Dbamy o środowisko. Pudełka produktów nadają się do recyklingu i zostały wykonane z proekologicznych materiałów, pochodzących z lasów certyfikowanych w systemie FSC. Kosmetyki są wegańskie. Nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Produkty są wolne od GMO – olejów z roślin genetycznie modyfikowanych.

Podsumowując, stosując produkty Fito SPA, dbasz nie tylko o siebie, ale i o planetę. Dziękujemy za zaufanie naszej marce i wprowadzenie jej do swojej codziennej pielęgnacji. To m.in. dzięki Tobie kosmetyki z rokitnikiem zawojowały polskim rynkiem kosmetycznym!

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy,

Anna Tafelska i Marcin Betliński,

CEO Fito SPA

logo biale2
Spa Professionals Sp. z o.o
Kopanina 9
60-105 Poznań
NIP: 669 254 71 13
REGON: 380359488
KRS:0000733895

email: sklep@fitospa.pl
kom. : +48 577 588 900
 
set_credit_card-horizontal-white.png
channel_logos6.png
FITOSPA © 2023. All Rights Reserved.