fbpx
plende

O FitoSpa

Drodzy Klienci, 

Od ponad 3 lat mamy w sprzedaży kosmetyki Fito SPA – pierwsze polskie, w pełni naturalne produkty, bazujące na oleju z rokitnika. To był dla nas bardzo emocjonujący moment!

Od lat bardzo aktywnie działamy w branży SPA & Wellness. Wielokrotnie mieliśmy okazję obserwować, jak w obecnych, zabieganych czasach dbacie o swoje włosy i ciało. Jakich produktów używacie, z jakich zabiegów korzystacie i najważniejsze – jakie to przynosi efekty. Okazało się, że branża nie zaspokaja potrzeb wszystkich osób. Na rynku brakuje naturalnych kosmetyków odpowiednich do pielęgnacji całej rodziny. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebie i połączyć pasję z wiedzą. Stworzyć luksusowe, bardzo dobrej jakości kosmetyki, które sprawią, że codzienna pielęgnacja wreszcie będzie przynosić pożądane efekty. To – jak wiecie – już się udało!

Image

100% rokitnika po raz 1. na polskim rynku

Kluczem do sukcesu okazała się Natura. Stworzyliśmy pierwszą w Polsce, naturalną linię kosmetyków na bazie drogocennego owocu rokitnika. Jego właściwości lecznicze i pielęgnacyjne znane są od wieków, ale w momencie, kiedy powstawała nasza marka, mało kto doceniał jego możliwości. Dzisiaj, po 3-letniej obecności Fito SPA na rynku kosmetycznym rokitnik znowu stał się popularny.

Nowa, lepsza linia kosmetyków w szkle Fito SPA!

Jesteśmy z tego dumni, ale nie spoczęliśmy na laurach. Wiemy, że możemy zrobić dla zdrowia i urody jeszcze więcej. Zgodnie z naszym motto – jakość bez kompromisów – ulepszyliśmy więc nasze kosmetyki. Teraz są jeszcze bardziej przyjazne, zarówno dla ciała, jak i dla środowiska.

Image

Co wyróżnia nowości Fito SPA?

  • Mamy 100% naturalnych składników aktywnych!
  • 0% szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, perfum, alkoholu, PEG i SLS.
  • Do stworzenia kosmetyków wykorzystaliśmy nie 1, a aż 2 wiodące, wyjątkowo bogate oleje z roślin. To znany Wam doskonale olej z rokitnika syberyjskiego i innowacja w Fito SPA – olej z nasion polskich marchwi. Takie połączenie umożliwiło nam stworzenie kosmetyku, który działa jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej niż jego prekursor.
  • Kompozycje zapachowe zastąpiliśmy w 100% naturalnymi olejkami eterycznymi z werbeny egzotycznej i trawy cytrynowej.
  • Pojemniki, w których znajdują się kosmetyki, są wykonane ze szkła. Jest ono całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie ma najmniejszego ryzyka, że do kosmetyków dostaną się jakiekolwiek nieprzyjazne dla zdrowia składniki.
  • Dbamy o środowisko. Ekologiczne opakowania na kosmetyki nadają się do recyklingu i zostały wykonane z materiałów pochodzących z lasów certyfikowanych w systemie FSC.
  • Kosmetyki są wegańskie. Nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.
  • Produkty są wolne od GMO – olejów z roślin genetycznie modyfikowanych.

FSC – opakowania zgodne z naturą

Wspomnieliśmy, że wykorzystujemy biodegradowalne opakowania do naszych kosmetyków. Dlaczego? Ponieważ mamy świadomość, że nie tylko sama zawartość kosmetyku musi być skomponowana w zgodzie z naturą, ale także jego otoczka powinna odzwierciedlać poszanowanie planety. Z tego powodu wszystkie linie to kosmetyki w szklanych, eko opakowaniach, łatwych do poddania procesowi recyklingu. Poświadczający ich autentyczność certyfikat FSC oznacza, że do produkcji papierowego opakowania używa się drewna pozyskanego w sposób nienaruszający bogactwa i struktury lasu. Robimy ukłon w stronę natury, proponując kosmetyki w ekologicznych opakowaniach – nie tylko w tych pośrednich (kartoniki), ale także bezpośrednich, gdyż wszystkie nasze produkty to kosmetyki w szkle. Jesteśmy przekonani, że Twoja świadomość względem szacunku do planety wzrośnie kilkukrotnie, gdy całkowicie przestawisz się na kosmetyki przyjazne środowisku. A Twoja skóra? Odwdzięczy się pięknym wyglądem na długo!

Rozgość się w świecie naturalnych produktów!

Ekologiczne opakowania kosmetyków Fito SPA to jednak niejedyna zaleta tych produktów, bowiem całość doświadczenia, jakie jest przeżywane podczas ich użytkowania, zasługuje na uwagę. Tworzymy produkty wyjątkowe, ekskluzywne, a w tym wszystkim wysoce minimalistyczne. Dla nas jakość liczy się ponad ilość! Jeśli jesteś osobą aktywną, masz świadomość planety i nade wszystko cenisz sobie naturę – postaw na nasze kosmetyki!

Sięgając po wyroby w eko opakowaniach, nie przyczyniasz się do zaśmiecania środowiska, nie emitujesz pośrednio szkodliwych substancji, a także nie powielasz schematów wielkich marek. Fito SPA robi wszystko, żeby pomóc Tobie i planecie, dlatego gwarantujemy, że nasze podejście różni się diametralnie od wielkich przetwórstw kosmetycznych. Dla nas kosmetyki przyjazne środowisku to priorytet, którego zawsze się trzymamy!

Podsumowując, stosując produkty Fito SPA, dbasz nie tylko o siebie, ale i o planetę. Dziękujemy za zaufanie naszej marce oraz wprowadzenie jej do swojej codziennej pielęgnacji. To m.in. dzięki Tobie kosmetyki z rokitnikiem zawojowały polskim rynkiem kosmetycznym!

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy,

Anna Tafelska i Marcin Betliński,

CEO Fito SPA.

logo biale2
Spa Professionals Sp. z o.o
H. Modrzejewskiej 42/12
75-734 Koszalin
NIP: 669 254 71 13
REGON: 380359488
KRS:0000733895

email: sklep@fitospa.pl
kom. : +48 577 588 900
 
set_credit_card-horizontal-white.png
channel_logos6.png
Ekologiczne oraz biodegradowalne opakowania szklane do kosmetyków, opakowania z certyfikatem FSC | © 2023. All Rights Reserved.